IRKOPOL - Usługi ślusarskie, hydrauliczne, spawalnicze 

Firma Irkopol od wielu lat jest producentem najlepszej jakości ogrodzeń, bram, balustrad, poręczy ze stali kwasoodpornej i zwykłej. Wieloletnie doświadczenie oraz dbanie o najmniejsze szczegóły umożliwiają nam produkowanie dużej gamy wzorów ogrodzeń i bram. Wszystkie nasze prace wykonywane są zgodnie ze sztuką ślusarską, a dodatkowo jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt wykonany według indywidualnego wzoru klienta

Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie Warszawy i okolic. Osoby pracujące w naszej firmie posiadają odpowiednie doświadczenie i uprawienia pozwalające na wykonywanie nawet najtrudniejszych projektów. Nasi instalatorzy wykonując prace na najwyższym poziomie zdobyli zaufanie zarówno nasze, jak i naszych klientów.

O jakości wykonywanych prac świadczyć może liczba referencji, które otrzymaliśmy zarówno od osób prywatnych, jak i wielu firm, między innymi Dom Development, Przedsiębiorstwa Budowlanego R-BUD czy Henpol.

 

ZAPRASZAMY:     

IRKOPOL   ul. Jabłoniowa 21  |  05-825 Opypy, gm. Grodzisk Mazowiecki  |  tel.:  510 220 518  
mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.